We lieten deze week niet ongemerkt voorbijgaan…

Enkele van onze vrijwilligers stonden in de kijker

Wie zijn onze vrijwilligers? Wat doen ze? Wat betekent AHOSA vzw voor hen? Ontdek het in het filmpje

AHOSA vzw bestaat dankzij onze vrijwilligers. We zijn steeds op zoek naar nieuwe vrijwilligers die zich willen inzetten voor onze zaak nl. 'inclusie van dove/slechthorende personen die communiceren in gesproken taal'.

Er zijn nog taken te vervullen op vlak van communicatie, fondsenwerving, copywriting, opleiding, ...

AHOSA vzw heeft twee openstaande vrijwilligersvacatures. We zoeken naar vrijwilligers die taken wil opnemen rond communicatie en vrijwilligers die taken willen opnemen rond fondsenwerving. Lees er meer over op onze website www.ahosa.be

Heb jij goesting om ons vrijwilligersteam te vervoegen? Neem dan contact op met ons via info@ahosa.be of 09 268 26 26.

Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat u de beste surfervaring op onze website krijgt. Meer info